Bisita Orduak

21-22. Kurtsoa

Conserjería

Bisita Orduak

Irakasleekin hitz egiteko orduak.

OHARRA:

Tutoreekin harremanetan jartzeko, aukerak desberdinak daude: ohar idatziak, ikaslearen agenda edo deitu idazkaritzara goian agertzen den tutorearen orduan, posta elektronikoa; ezinezkoa izanez gero, utzi mezua idazkaritzan. Tel. 944 287 969

Tutoreak

1.A: Maider A. maguirre@abadinoinsti.net
OSTEGUNA 11:45 -12:40
1.B: Garbiñe L. gleanizbeaskoa@abadinoinsti.net
ASTEAZKENA 9:25 – 10:20
1.C:  Itxaso N. inaberan@abadinoinsti.net
OSTIRALA 11:45 – 12:40
1.D: Itziar G igerrikaetxebarria@abadinoinsti.net
OSTIRALA 11:45 – 12:40
2.A: Irene D. idominguez@abadinoinsti.net
OSTIRALA 12:40 – 13:35
2.B: Aitor Z. azamakona@abadinoinsti.net ASTEARTEA 10:20 – 11:15
2.C: Jokin L. jleniz@abadinoinsti.net
ASTELEHENA 11:45 – 12:40
2.D: Ibon A.
        Ixone M.
iarriola@abadinoinsti.net
imuniz@abadinoinsti.net
OSTIRALA 10:20 – 11:25
3.A: Mirari A. magirre@abadinoinsti.net
ASTEAZKENA 9:25 – 10:20
3.B: Patricia S. psantamaria@abadinoinsti.net ASTELEHENA 9:25 – 10:20
3.C: Inma U. iunzueta@abadinoinsti.net
ASTELEHENA 11:45:12:40
3.DK: Aitziber O.
           Iratxe L.
aonaindia@abadinoinsti.net
ilarrinaga@abadinoinsti.net
OSTIRALA 12:40 – 13:35
ASTEARTEA 11:45 – 12:40
4.A: Bego A. babad@abadinoinsti.net
OSTEGUNA 10:20 – 12:40
4.B: Itziar I. iibarretxe@abadinoinsti.net
ASTEAZKENA 9:25 – 10:20
4.C: Aranzazu A. aagirre@abadinoinsti.net
ASTEAZKENA 8:30 – 9:25
GELA EGONKORRA: Markel maboitiz@abadinoinsti.net
OSTIRALA 10:20 – 11:25

Beste Irakasleak

Arantza G. agarcia@abadinoinsti.net
ASTELEHENA 11:45 – 12:40
Esther M. emadariaga@abadinoinsti.net
ASTEAZKENA 13:35 – 14:30
Bego P. bpuentes@abadinoinsti.net
ASTEAZKENA 11:45 – 12:40
Bittor C. bcamara@abadinoinsti.net
OSTEGUNA 11:45 – 12:40
Naiara R. nrubio@abadinoinsti.net
OSTEGUNA 10:20 – 11:15
Endika A. eazueta@abadinoinsti.net
OSTIRALA 9:25 – 10:20
Marta L.M. mlopezdemendoza@abadinoinsti.net
ASTEARTEA 9:25 – 10:20
Lara A. larroyo@abadinoinsti.net
ASTEAZKENA 11:45 – 12:40
Gaizka A. gabarrategi@abadinoinsti.net
ASTEAZKENA 9:25 – 10:20
Miren J. mjuez@abadinoinsti.net
OSTEGUNA 11:45/12:40
Mertxe C. mcuevas@abadinoinsti.net
ASTELEHENA 13:35 – 14:30
Idoia G. / Asier K. igoikotxea@abadinoinsti.net / akortazar@abadinoinsti.net
ASTELEHENA 13:35 – 14:30
Elena ediez@abadinoinsti.net
OSTIRALA 10:20/11:15
Mikel U. murrutia@abadinoinsti.net
OSTEGUNA 11:45 – 12:40
Miren J. mjuez@abadinoinsti.net
OSTEGUNA 11:45/12:40
Eugenia P. orientatzailea@abadinoinsti.net
ASTEAZKENA 9:25 – 10:20
Aintzane M. amendiola@abadinoinsti.net
ASTELEHENA 12:40 – 13:35
Mila M. mmilikua@abadinoinsti.net
ASTEARTEA 11:45 – 12:40
Eneritz K. ekaltzakorta@abadinoinsti.net
ASTEAZKENA 12:40 13:35
Ainhoa E. aegurrola@abadinoinsti.net
OSTIRALA 12:40 -13:35
Beatriz B. bbarriola@abadinoinsti.net
ASTEARTEA 9:25 -10 :20
Itsaso B. ibarbarias@abadinoinsti.net
OSTIRALA 11:45 – 12:40
Sara P. spino@abadinoinsti.net
OSTIRALA 9:25 – 10:20
Loading